Apie mus

You are here:

Jūsų daugiabutis – tai bendruomenė, kurios dalimi siekia būti ir „Daugiabučių namų administravimas“.

0
Skaičius 1
0
Skaičius 2
0
Skaičius 3
0
Skaičius 4

UAB „Daugiabučių namų administravimas” teikia daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo, eksploatavimo, priežiūros paslaugas, ir papildomas paslaugas siekdama užtikrinti maksimalią Jūsų gyvenimo kokybę be rūpesčių!

Mūsų specialistai ne tik pasirūpins jums priklausančiu statiniu bei jo inžinerinėmis sistemomis, bet ir pateiks pasiūlymus Jūsų būsto būklės ir jo priežiūros bei komunalinių paslaugų gerinimui, šilumos energijos taupymui.

Sudarę sutartį su mūsų bendrove, atsikratysite daugelio rūpesčių.  Jums nebereikės sudarinėti sutarčių su įmonėmis, teikiančiomis pastatui reikalingas paslaugas, rūpintis buhalterinėmis operacijomis, atsiskaitymais su atskirais paslaugų tiekėjais,  skolų išieškojimu iš nemokių kaimynų. 

Mūsų tikslas

Dirbame tam, kad visi daugiabučiai Vilniaus mieste būtų modernūs, tvarkingi, švarūs. Šių namų gyventojai gyventų patogiai ir gautų mažesnes sąskaitas už šildymą ir kitas komunalines paslaugas. Visi darbai būtų atliekami skaidriai, įsiklausant į gyventojų nuomonę.

Mūsų vertybės

Profesionalumas

Mūsų kvalifikuoti specialistai pasiruošę išspręsti visas daugiabutyje kylančias problemas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Bendras darbas

Esame savo srities specialistai, palaikantys glaudų ryšį, su mūsų administruojamų namų gyventojais. Reaguojame į klientų skundus ir pageidavimus

Atsakingumas

Visada atsižvelgiame į klientų poreikius ir pageidavimus, todėl darbus atliekame laiku ir kokybiškai. Laikomės duoto žodžio, nes atsakomybė prieš klientą, bendruomenę ir visuomenę yra viena pamatinių mūsų vertybių.

Skaidrumas

Visi daugiabutyje atliekami darbai, išskyrus avarinius, derinami su klientais, visada atsižvelgiame į kainos/kokybės sąntykį ir gyventojų pageidavimus